Chem-Tech Distribution 

34-100 Wadowice
ul. Niwy 41

Tel: +48 535 507 456
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zbiorniki, reaktory emaliowane

We współpracy z wybranym włoskim partnerem Ecarb produkuje jednostki procesowe wyłożone emalią, przeznaczone dla przemysłu chemicznego i farmaceutycznego, zgodnie ze specyfikacją procesu klienta.

Każdy szczegół jest badany i projektowany pod kątem konkretnego zastosowania i jest optymalizowany na podstawie geometrii urządzeń: reaktorów, zbiorników lub kolumn. Dostępne są reaktory zgodne z normami DIN, z pełnym zestawem certyfikatów.

Precyzyjne obliczenia mechaniczne, optymalne zdefiniowanie procesu wykładziny szklanej w piecach o kontrolowanej temperaturze i dokładny dobór mieszanki proszku szklanego: każdy etap procesu produkcyjnego jest wykonywany w celu zapewnienia idealnego wykonania. Każdy element jest podwójnie sprawdzany: powłoka metalowa jest testowana przed wykładziną szkła (prześwietlenie, test hydrauliczny), a pełny zestaw testów jest przeprowadzany na końcu procesu wykładania, zgodnie z normami referencyjnymi. Test iskry jest zawsze wykonywany w celu zapewnienia stałej grubości okładziny.

System uszczelnień przewiduje zastosowanie trójwarstwowych uszczelek obwiedniowych lub uszczelek Gore®, charakterystycznych dla stali emaliowanej, wraz z certyfikowanymi zaciskami.