Chem-Tech Distribution 

34-100 Wadowice
ul. Niwy 41

Tel: +48 535 507 456
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Poli-chlorek glinu

 

PAC jest cennym dodatkiem stosowanym w oczyszczaniu ścieków, uzdatnianiu wody pitnej i produktach do pielęgnacji ciała. Ze względu na wysoką zawartość glinu, wysoką zdolność do koagulacji i niskie zużycie jednostkowe, PAC jest najbardziej wydajnym dodatkiem organicznym dostępnym na rynku.

Systemy Graphec® OneButton umożliwiają produkcję PAC o wysokiej czystości i wysokiej zasadowości poprzez mieszanie i reakcję wodorotlenku glinu i kwasu solnego.

Oferowane przez Ecarb rozwiązania to jednostki "pod klucz", kompletne zbiorniki do przechowywania pośredniego, system dozowania proszku, jednostka reakcyjna i filtracyjna. Każdy element został zaprojektowany i dokładnie sprawdzony w celu eliminacji wszelkich problemów związanych z erozją lub korozją oraz zgodnie z określonymi normami bezpieczeństwa dla PAC. Reaktory emaliowane zostały zaprojektowane z odpowiednią grubością, grafitowe wymienniki ciepła są wyposażone w urządzenie antyerozyjne: każdy element został zaprojektowany w celu zwiększenia wydajności i skrócenia czasu pracy aby uzyskać optymalną równowagę między kosztami inwestycji a wydajnością ekonomiczną.